AktualnościArchiwum-2021-2022Wolontariat

Pomoc dla Ukrainy

,,Dobro. Im więcej go dajesz, tym więcej dostajesz “.

Serdecznie dziękujemy za wsparcie wyjazdu pomocy humanitarnej dla uchodźców oraz mieszkańców Ukrainy. Połączone siły ZSP nr 3 w Tarnowskich Górach oraz ZSP nr 7 i SP nr 18 w Dąbrowie Górniczej zaowocowały wielotorową formą pomocy: większość darów została bezpośrednio przekazana dla żołnierzy oraz ludności cywilnej we Lwowie, w Czerwonogradzie, Jaworowie oraz Drohobyczu 💙💛💙💛 Słodycze, woda mineralna oraz pieluchy dla najmłodszych zostały przekazane potrzebującym w punkcie recepcyjnym dla uchodźców w Dołhobyczowie oraz w Zespole Szkół nr 4 w Hrubieszowie.Wiemy, że każda pomoc jest niezwykle ważna i potrzebna. Cieszymy się, że mimo tych bardzo trudnych chwil, choć na chwilę na twarzach naszych sąsiadów może zagościć uśmiech. DYAKUYU – to najczęściej słyszane na granicy słowo.