AktualnościArchiwum-2022-2023Sport

SZKOLNY TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ

Dziś Pani Dyrektor Monika Dolnicka-Celary oraz Pani Przewodnicząca Rady Rodziców Katarzyna Czaja wręczyły nagrody uczniom naszej szkoły, którzy wzięli udział w  Szkolnym Turnieju Halowej Piłki Nożnej w kat. chłopców i dziewcząt. Turniej dziewcząt rozegrany został systemem „każdy z każdym”, a o zdobytym miejscu w grupie zadecydowała ilość uzyskanych punktów w rozegranych meczach. Chłopcy natomiast rywalizowali ze sobą w dwóch grupach. Z każdej grupy tylko dwie drużyny o największej ilości zdobytych punktów awansowały do fazy półfinałowej i finałowej.

Na podium w kategorii dziewcząt stanęły następujące drużyny:

I miejsce klasa VII A

II miejsceklasa VIII A

III miejsceklasa VI B

IV miejsce klasa V B

V miejsce klasa VI A

natomiast w kategorii chłopców:

I miejsce klasa VIII B

II miejsceklasa V B

III miejsceklasa V A

IV miejsce klasa VI B

Pozostałym zawodnikom z klasy VIII A, VI A, IV A oraz IV B bardzo serdecznie dziękujemy za udział i zaangażowanie w turnieju.

Ponadto z wszystkich zawodników obu kategorii wyłoniliśmy najlepszego strzelca turnieju, którym został JAKUB PAWŁOWSKI (kl. V B),  BARTOSZ POGODA (kl. V a) oraz była uczennica naszej szkoły z klasy VII A – KAROLINA MIŚTA , a także najlepszego bramkarza – WOJCIECHA OSOWSKIEGO (kl. VIII B)  i OLIWIĘ BOGUS (kl. VII a).

Wszystkie drużyny, które wywalczyły podium wraz z najlepszymi strzelcami i bramkarzami Szkolnego Turnieju Halowej Piłki Nożnej w kat. chłopców i dziewcząt  zostały nagrodzone ze środków pieniężnych Rady Rodziców, za które serdecznie dziękujemy.

Poniżej przedstawiamy fotorelację z przebiegu Szkolnego Turnieju Halowej Piłki Nożnej w kat. chłopców i dziewcząt.