ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

Narodowe Święto Niepodległości uczczono w naszej szkole podczas uroczystej akademii, która odbyła się 10 listopada 2016r. Przygotowany program artystyczny przypominał wydarzenia, jakie minęły od pierwszego rozbioru Polski aż do pamiętnych dni 1918 roku.
Wspaniałym dopełnieniem programu artystycznego był teatr cieni, taniec z flagą oraz wzruszające pieśni patriotyczne, w których uczciliśmy pamięć tych, którzy polegli w walce za naszą Ojczyznę.
     Połączenie słowno-muzycznych występów naszych uczniów pozwoliło nam głębiej przeżyć  to ważne dla wszystkich Święto, które przyniosło naszym przodkom radość z odzyskanej wolności a nam współczesnym przypomniało jak ważne i trwałe są wartości: Ojczyzna, honor, patriotyzm.
      Dziękujemy wszystkim artystom biorącym udział w akademii upamiętniającej Święto Niepodległości.
{gallery count=2}2016_2017/23{/gallery}