Akcja Zima w naszej szkole

Akcję zima uważamy oficjalnie za rozpoczętą! Pierwszego dnia byliśmy w szkole, aby przypomnieć sobie zasady bezpiecznego spędzania czasu w zimowe dni. W związku z tym odwiedzili nas panowie policjanci, którzy udzielili nam wielu cennych rad. Zorganizowaliśmy również konkurs Zimowy klubu Dobromisia, który polegał na rozwiązaniu szeregu zadań dotyczących bezpieczeństwa. Wszyscy wypadli w nim wyśmienicie, za co zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami.
{gallery count=2}2016_2017/36{/gallery}

Dzień 2 akcji zima spędziliśmy wspólnie w Kompleksie Zamkowym u Wrochema w Starych Tarnowicach. Najpierw braliśmy udział w warsztatach, na których mogliśmy samodzielnie wykonać własne zakładki, a następnie zwiedziliśmy zamek.
{gallery count=2}2016_2017/37{/gallery}
Dzień 3:
Kraków to miasto stare. W nim piękny Wawel. Obok Wawelu mieszkał smok… Chociaż na dworze mróz to my dzielnie maszerujemy przez Kraków! Widzieliśmy Wawel, Kościół Mariacki oraz zwiedziliśmy Muzeum Historyczne Miasta Krakowa. Oczywiście zrobiliśmy też drobne zakupy w Sukiennicach. Atrakcją dnia okazała się jednak wizyta w McDonald’s.
{gallery count=2}2016_2017/38{/gallery}
Dzień 4: Dzisiaj wybraliśmy się do Multikina w Zabrzu na projekcję filmu pod tytułem “Sing”. Bajka bardzo nam się podobała. Po powrocie do szkoły postanowiliśmy, że każdy z nas narysuje wspomnienia z, jego zdaniem, najlepszego wyjazdu. Okazało się, że najwięcej osób wybrało właśnie dzisiejszą wycieczkę jako najfajniejszą.
{gallery count=2}2016_2017/39{/gallery}
Dzień 5: To już niestety ostatni dzień naszej zimy w szkole. Dzisiaj podsumowaliśmy sobie cały nasz wspólnie spędzony czas. Zaprezentowaliśmy też nasze niezwykłe umiejętności podczas konkursu “Mam Talent”.
{gallery count=2}2016_2017/40{/gallery}