Miejski turniej piłki nożnej chłopców klas VIII i młodszych

Dnia 28.04.2023r. reprezentanci naszej szkoły tj.: Paweł Stołtny (kl.8a), Marcel Gabryś (kl.8a), Wojciech Skiba (kl.8a), Marcel Kurzacz (kl.8b), Jacek Kodrębski (kl.8b), Maciej Kluska (kl.8b), Igor Czaja (kl.8b), Szymon Pastuszczyn (kl.8b), Wojciech Osowski (kl.8b), Mateusz Rajtarowski (kl.6b) oraz Bartosz Pogoda (kl.5a) wzięli udział w Miejskich Zawodach piłki nożnej klas VIII i młodszych, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 13 w Strzybnicy. Zgłoszone drużyny zostały podzielone na dwie grupy. Nasi piłkarze zmierzyli się z uczniami reprezentującymi Szkołę Podstawową z Oddziałami Integracyjnymi nr 13 oraz Szkołę Podstawową w Salezjańskim Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Tarnowskich Górach. Pomimo wyrównanego poziomu gry i licznych niewykorzystanych okazji do strzelenia gola, nie udało nam się wyjść z grupy do fazy finałowej. Naszym piłkarzom gratulujemy determinacji, pełnego zaangażowania w czasie meczu oraz życzymy wielu sukcesów sportowych w przyszłości.