MIĘDZYSZKOLNE OBCHODY DNIA ŻYCZLIWOŚCI

W bieżącym roku Dzień Życzliwości przyjął formę imprezy integracyjnej ze społecznością Szkoły Podstawowej nr 10. Uczniowie obu szkół, opracowali klasowe plakaty promujące hasło: ZAWSZE WARTO BYĆ ŻYCZLIWYM, które wyeksponowano w ŻYCZLIWEJ GALERII PLAKATU.
W bieżącym tygodniu zorganizowano dwa „słodkie kiermasze”, z których dochód uczniowie obu szkół pragną przeznaczyć na cel charytatywny. We wtorek 14.11 gospodarzami kiermaszu byli uczniowie SP10, którzy zaprosili nas do wzięcia w nim udziału. Wczoraj – 16.11, my w roli organizatorów, zrewanżowaliśmy się zaproszeniem wystosowanym do uczniów SP10.
Dzięki zaangażowaniu uczniów (wielu deklarowało, że wypieki są ich dziełem ��) i ogromnemu wsparciu życzliwych rodziców oba kiermasze, były prawdziwą ucztą dla oka i podniebienia. Wiele radości i duży dochód, który wesprze potrzebujących- nic dodać, nic ująć: ZAWSZE WARTO BYĆ ŻYCZLIWYM.