AktualnościPedagog szkolny

GADANIE O INTERNECIE

W listopadzie i w grudniu, uczniowie klas ósmych wzięli udział w webinarach online, w ramach cyklu pod nazwą „Gadanie o Internecie”- spotkaniach dedykowanych uczniom w wieku 13- 17 lat.

Webinary są częścią realizowanego projektu Komisji Europejskiej Safer Internet, a ich tematyka powstała przy ścisłym udziale młodych ludzi, tak aby jak najlepiej odpowiadać na ich potrzeby w kontekście wyzwań internetowych. Spotkania prowadzi pani Katarzyna Rodek  z Radia Kampus, a wraz z nią goście programu:
przedstawiciele młodzieży oraz eksperci i członkowie „Cyfrowej Przyszłości Ucznia” – Młodzieżowego Panelu Doradczego przy Polskim Centrum Programu Safer Internet, koordynowanym przez Państwowy Instytut Badawczy NASK 24.11.2022 r klasa VIIIb brała udział w webinarze pt. „Gadanie o graniu – czyli dlaczego
gaming nie musi być zły”

08.12.2022 r- uczniowie klasy VIIIa uczestniczyli w webinarze pt. „Gadanie o uczeniu się – efektywne pochłanianie wiedzy w dobie technologii cyfrowych”.