XVIII Tarnogórski Bieg Sedlaczka

Dnia 09.09.2018r. w Parku Miejskim odbył się „XVIII Tarnogórski Bieg Sedlaczka”, w którym brali udział uczniowie naszej szkoły tj.:

BIEG NA DYSTANSIE 800M – Reprezentacja dziewcząt: Magdalena Wilkin (5a), Marlena Kurzacz (5b), Amelia Maroszek (5b), Emilia Franczyk (6b), Paulina Pierścieńska (6b), Anna Mocny (6b). Reprezentacja chłopców: Bartosz Pogoda (5a), Dawid Nicpoń (5a), Jakub Pawłowski (5b), Bartłomiej Strugacz (5b), Jan Mitrenga (5b), Mateusz Rajtarowski (6b).

BIEG NA DYSTANSIE 1000M – Reprezentacja dziewcząt: Maja Mikołajczyk (7a), Karolina Miśta (7a), Marcelina Niziołek (7a), Milena Mrozek (8b). Reprezentacja chłopców: Marcel Gabryś (8a), Marcel Kurzacz (8b), Milan Plewiński (8b), Szymon Pastuszczyn (8b), Filip Zdebik (8b), Patryk Borszcz (8b).

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Mateusz Rajtarowski z klasy 6b zajął 1 miejsce w biegu na dystansie 800m!

Wszystkim uczniom bardzo dziękujemy za udział oraz godne reprezentowanie naszej szkoły w tegorocznym biegu i życzymy kolejnych sukcesów sportowych.