XVI Tarnogórski Bieg Sedlaczka

W parku miejskim 06.09.2019r. odbył się XVI Tarnogórski Bieg Sedlaczka, w którym brali udział uczniowie naszej szkoły w dwóch konkurencjach biegowych.

W pierwszej z nich, w biegu na dystansie ok. 800 m w kategorii dziewcząt,  reprezentowały nas: Emilia Dolibóg (kl.6b), Paulina Dolibóg (kl.6b), Maja Drzewiecka (kl.6b), Lidia Skitek (kl.6a) oraz Emilia Szumańska (kl.6a).

Natomiast w kategorii chłopców na tym samym dystansie wzięli udział: Bartosz Baraniecki (kl.6b), Jakub Jarzombek (kl.6b),
Antoni Piotrowiak (kl.6a), Oskar Włodarczyk (kl.6a)
oraz Marcel Wojtacha (kl.6a).
Drugą konkurencją był bieg na dystansie ok. 1000 m, w której, w kategorii dziewcząt, mogły spróbować swoich sił: Olivia Gabryś (kl.7), Maria Gajda (kl.8), Patrycja Kałłas (kl.7),
Lilla Kurzac (kl.7), a także Oliwia Mocek (kl.8).
Z kolei, w kategorii chłopców wystartowali: Kacper Kołek (kl.8), Mateusz Matysiak (kl.7), Jakub Mocek (kl.7) oraz Jakub Siedliski (kl.8).

Wszystkim uczniom bardzo dziękujemy za udział oraz godne reprezentowanie naszej szkoły w tegorocznym biegu.