Wydarzenie sportowe !!!

Zapraszamy wszystkich lubiących aktywność sportową i mających wielkie serducho, do wzięcia udziału w nietypowym wydarzeniu sportowym.

W weekend 15-17 maja w dowolnym miejscu i czasie podejmujecie aktywność fizyczną.

Nie jest ważny wiek,  miejsce, dystans, ani nawet forma ruchu!!! Może to być bieg, nordic walking, rower, rolki, bieżnia, skakanka, trening fitness, kajak, itp

Można indywidualnie lub całą rodziną.

Zawsze z zachowaniem zasad obowiązujących w związku z epidemią.

Ważny jest cel, a celem jest sygnał – podziękowanie dla całego personelu i wszystkich lekarzy nie tylko walczących z coronavirusem, ale w ogóle walczących o nasze zdrowie. A także finansowe wsparcie Wielospecjalistycznego Szpitala Powiatowego S.A w Tarnowskich Górach.

Serdecznie zapraszamy do udziału!!!  Udział uczniów naszej szkoły, oczywiście będzie nagrodzony  szósteczką 🙂

Szczegóły na facebookowym fanpegu Biegu Tarnogórskiego

Zapisy:

poprze wysłania maila na adres: biegtarnogorski@onet.pl

Więcej informacji na facebookowy fanpeg Biegu Tarnogórskiego

Organizator: