Klasa6_2017_2018

Co ciekawego wydarzyło się w naszej klasie w semestrze I ?

* Rok szkolny 2017/18 rozpoczął się dla nas radośnie, do naszej klasy zawitali nowi uczniowie: dwie Oliwie, Mikołaj i Ksawery. Szybko okazało się, że to super  koleżanki i koledzy.

* Już we wrześniu maszerowaliśmy jako krasnale w pochodzie „Gwarków”, lubimy to święto i jak co roku  licznie bierzemy  w nim  udział.

* Oprócz żywej lekcji historii oraz lekcji filmowej w multikinie w Katowicach  świetnie bawiliśmy się na „Szkolnym Dniu Postaci z Bajek.”

* Nasza Zosia została przewodniczącą szkoły, ale także zajęła 3 miejsce w międzyszkolnym konkursie plastycznym „Tarnogórski Rynek”- bardzo się cieszymy i gratulujemy.

* Jakub Sutor zaprosił swojego tatę na naszą lekcję wychowawczą, to już drugie spotkanie z cyklu ”Człowiek z pasją”. Dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy na temat funkcjonowania banków, o wartości i znaczeniu pieniądza.

* Zorganizowaliśmy kiermasz słodkości – dziękujemy mamą za pyszne ciasta.

* Uczniowie naszej klasy  uczestniczyli w spektaklach z okazji święta Niepodległości, pomagali w organizacji Jasełek, nagrywali teledyski na konkurs Gwary.

* Oliwier i Jakub prezentowali swoje umiejętności jako ratownicy w czasie uroczystości otwarcia Pracowni Przyrodniczej.

* Zorganizowaliśmy klasową wigilijkę,  szczególną radość sprawiły na wzajemnie zrobione upominki.
{gallery count=2}2017_2018/18{/gallery}

A teraz z utęsknieniem czekamy na ferie i na to co ciekawego wydarzy  się w semestrze II.