EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH

Już od 15 lat w wielu krajach Europy 26 września obchodzony jest Europejski Dzień Języków Obcych. Ustanowiony z inicjatywy Rady Europy ma na celu zachęcenie dzieci, młodzieży i dorosłych do nauki języków obcych oraz promowanie różnorodności kulturowej i językowej Europy. Z tej okazji uczniowie naszej szkoły przygotowali prace, które zawisły na szkolnych korytarzach. Drugoklasiści wspólnie stworzyli plakaty ozdobione własnoręcznie wykonanymi flagami różnych krajów Europy. Zadaniem uczniów klas trzecich było przygotowanie flag. Czwarto i piąto-klasiści wykonali projekty dotyczące rozmaitych krajów europejskich, zawierające zdjęcia, informacje i ciekawostki na ich temat, zaś uczniowie klasy szóstej mieli za zadanie zwrócić uwagę na korzyści wynikające z nauki i znajomości języków obcych.
    Niemal wszyscy uczniowie stanęli na wysokości zadania i wykazali się kreatywnością i wspaniałymi pomysłami.
Prace można podziwiać na załączonych fotografiach oraz szkolnych korytarzach.
{gallery count=2}2016_2017/4{/gallery}