ŻYWA LEKCJA PRZYRODY

9 marca 2016r. uczniowie naszej szkoły brali udział w żywej lekcji przyrody. Podczas zajęć dzieci mogły poznać zwyczaje tych niezwykłych egzotycznych zwierząt.
Nietypowe spotkanie z przyrodą, okazało się bardzo interesujące. Uczniowie zdobyli cenną wiedzą na temat budowy żywych organizmów, sposobu odżywiania i miejsca ich występowania. Poznali ciekawostki z życia zwierząt i najdziwniejsze cechy charakterystyczne danego gatunku. Dużą atrakcją dla uczniów było to, że mogli zwierzęta dotknąć, pogłaskać – oczywiście pod okiem ich właściciela. Przysporzyło to dzieciom wiele radości i wrażeń.
Żywa lekcja przyrody to dla uczniów bardzo cenne doświadczenie. Z pewnością na długo zostanie w pamięci i być może w przyszłości będzie inspiracją do rozwijania nowych zainteresowań.

{gallery count=2}2015_2016/18{/gallery}