SZLACHETNA PACZKA

Drogi Darczyńcy!
Drodzy uczniowie, rodzice, pracownicy SP 12 i przyjaciele!!!
JESTEŚCIE WIELCY!!!
Razem daliśmy rodzinie w trudnej sytuacji nadzieję na lepsze jutro.
Rodzinie dostarczyliśmy 35 paczek/pudeł,  w których znajdowały się artykuły spożywcze, piśmiennicze, środki czystości, kosmetyki, zabawki, książki, ubrania i drobne artykuły potrzebne w codziennym życiu.

Dziękujemy za czas, zaangażowanie w przygotowanie paczki. Miłość wyraża się w trafionym prezencie, który nie jest banalnym podarkiem, ale strzałem prosto w serce. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś trafi w nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne.

{gallery count=2}2015_2016/10{/gallery}

Wolontariusz, który opiekował się rodziną (oznaczonej numerem SLA-1461-525719), chciał przekazać kilka słów od siebie.
Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki.
W momencie, gdy podjechaliśmy pod dom Rodziny zauważyliśmy, że dzieci czekają i wypatrują nas z okien. Od razu dostrzegliśmy uśmiechy od ucha do ucha. Rodzina przyjęła nas niezwykle ciepło i życzliwie. Po krótkiej rozmowie Rodzina poprosiła nas o pomoc przy otwieraniu paczek. Na początku trafialiśmy na artykuły codziennego użytku oraz żywność, które niezwykle ucieszyły rodziców. Gdy nadszedł czas na otwieranie paczek z ubraniami Pani Iza oraz jej córki wpadły w zachwyt i zaczęły płakać ze wzruszenia. Dziewczyny szczególnie cieszyły się z nowych butów i ciepłych kurtek. Pawłowi najwięcej radości dała rzecz jasna paczka z Transformersem i słodyczami. Od razu powiedział, że tego wszystkiego nie zje i chciał się ze wszystkimi dzielić swoim prezentem. Pan Ernest ucieszył się z eleganckiego zegarka. Powiedział, że będzie zakładał go tylko na specjalne okazje. Pani Iza najbardziej cieszyła się z ubrań dla siebie, swojego męża i dzieci. Powiedziała, że jest tak szczęśliwa, że nie jest w stanie teraz myśleć o sobie i swój prezent rozpakuje w Wigilię. Podczas rozpakowywania prezentów w domu panowała wielka radość. Po prostu czuliśmy się, jakby to był 24 grudnia.
Co chce Państwu przekazać wolontariusz:
Przede wszystkim pragnę Państwu podziękować za wzorową współpracę, dobry kontakt i pomoc Rodzinie. Dary w paczkach były idealnie dostosowane do potrzeb rodziny przez co zostaną dobrze wykorzystane. Dziękuję za szczególne zaangażowanie i odpowiedni podział zadań dla poszczególnych osób.
Co chce Państwu powiedzieć od siebie rodzina:
Obdarowani życzyli wszystkim darczyńcom dożo zdrowia, błogosławieństwa Bożego i wszelkich potrzebnych łask Bożych . Powiedzieli, że będą się za nich modlić. Mówili o tym ze łzami w oczach. Byli bardzo wzruszeni.

W XV edycji SZLACHETNEJ PACZKI impuls do zmiany otrzymało ponad 20 700 rodzin, których odwiedziło ponad 10 000 wolontariuszy. Paczki przygotowało ponad 700 000 darczyńców. Dziękujemy, że byłeś wśród nich.

Dziękujemy za współpracę
                                                         koordynator Aniela Buchta
                                                  Przewodnicząca Rady Rodziców Justyna Kodrębska.