Ferie zimowe w naszej szkole

“Akcja Zima” trwała w naszej szkole podczas pierwszego tygodnia ferii (15-19.02). Podczas tygodnia dzieci uczestniczyły w różnych wyjazdach, zabawach i konkursach. Odwiedziliśmy Studio Filmów Rysunkowych w Bielsku- Białej, Dom Chleba w Radzionkowie oraz Zabytkową Kopalnie “Guido” w Zabrzu. Uczestnicy wycieczek byli zachwyceni, ponieważ z każdego miejsca przywieźli różne pamiątki oraz wiele zdjęć. W ostatnim dniu odbył się konkurs “Mam talent”, każdy uczestnik “Akcji Zima” mógł zaprezentować swój talent. Wśród uczestników nie zabrakło układania kostki Rubika, występów wokalnych czy pięknych tanecznych akrobacji. Cały tydzień minął w wesołej, przyjemnej atmosferze, dzieci chętnie brały udział w konkursach i zabawach .

{gallery count=2}2015_2016/12{/gallery}