BAL PRZEBIERAŃCÓW

W poniedziałek 8 lutego 2016 roku w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez dzieci klas I – III. Tego dnia sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową. Wcześniej uczniowie z każdej klasy na swoich zajęciach edukacyjnych przygotowali wszelkie elementy, które posłużyły do dekoracji sali. Przyozdobiły salę różnokolorowymi łańcuchami, serpentynami i balonami. Zjawiskowy wygląd, wprowadził dzieci w wesoły nastrój i zachęcił do wspólnej zabawy, do której uroczyście zaprosił prowadzący imprezę pan DJ. Dzieci przebrane w kolorowe stroje, wcieliły się w bohaterów znanych bajek i filmów. Wszyscy przy dźwiękach muzyki bawili się wyśmienicie!  W czasie przerwy dzieci miały czas na słodki poczęstunek. Była to również okazja do wykonania sobie pamiątkowych zdjęć w karnawałowych przebraniach. Niestety radosna zabawa musiała się w końcu skończyć.
Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby nasza wspólna zabawa karnawałowa udała się, Radzie Rodziców i pomagającym Rodzicom – serdecznie dziękujemy!

{gallery count=2}2015_2016/19{/gallery}